כל הכתבות

eSIM ביוון - סים ליוון במחיר משתלם!

מדוע איסים ישראל יותר משתלם מאשר תוכנית רגילה של חברות הפלאפון?

איסים איטליה - eSIM לאיטליה

eSIM לחו"ל

כרטיס eSIM לחו"ל במחירים המשתלמים ביותר בארץ, אז אם אתם טסים לחול ולא יודעים באיזו חברה לבחור בואו ונספר לכם קצת על ESIM

כרטיס סים לחו"ל

כרטיס סים לחו"ל הוא למעשה כרטיס סים כמו כל כרטיס הסים שיש לכם בארץ. כרטיס זה מתחבר לרשת סלולרית מקומית, וכך הוא מוזיל את עלות השימוש בפלאפון החכם בארץ זרה שאיננה ישראל, ניתן לחבר את הכרטיס הזה גם לחשבון הפרטי שלכם וגם לחשבון העסקי שלכם.

מדוע כדאי לי לעשות כרטיסeSIM ישראל?

קשה לדמיין היום את החיים שלנו ללא סמארטפון. הסמארטפון מאפשר לנו לתקשר עם משפחה וחברים, להעביר את הזמן באתרים ובאפליקציות ואפילו להיות העוזר האישי שלנו. אך אי אפשר גם להתעלם מן העובדה כי תוכנית הפלאפון בישראל הן מאוד לא הוגנות ועולות הרבה כסף ונותנות תנאים גרועים יחסית למה שנהוג. אז מה אפשר לעשות?

מה היתרונות של esim לחול?

כל אחד צריך קצת חופש לפעמים בו הוא יוכל להתאוורר מהחיים של השגרה ששוחקים אותו . החופש הטוב ביותר הוא נסיעה לחו"ל וזאת מכיוון ששם אנו באמת נחים ובאמת נהנים. העניין עם נסיעה לחו"ל הוא שהיא מאוד יקרה ועל כן אנו צריכים למצוא דרך להוריד את ההוצאות שלנו במהלכה. אז מה אפשר לעשות?

eSIM לקפריסין – האם בעת נסיעה אל קפריסין אנו צריכים eSIM ?

הטיסה מקפריסין לישראל היא רק שעה אך קפריסין מספקת לנו חופש אולטימטיבי המאפשר לנו לשכוח את תלאות היום ולנוח באחד ממקומות החופשה הטובים בעולם. אך מכיוון שקפריסין היא כל כך פופולרית העלויות של החופשה בה מאוד גדלו וישראלים רבים שוברים את הראש איך אפשר להוריד את עלויות החופשה באי?

eSIM צרפת- מדוע כדאי לי לקנות eSIM בנסיעה לצרפת?

אין ספק כי הטכנולוגיה כל הזמן צועדת קדימה וכך כאשר זה קורה אנו גם נהנים מאיכות חיים יותר גבוהה וממחירים יותר טובים. אפשר לראות זאת בכלל המשק בין אם זה בענף התחבורה, הבנקאות וכל תחום אחר במשק. על רקע זה אנו חייבים לציין כי גם בעולם הסמארטפונים חלה התקדמות אדירה עם ההמצאה של eSIM צרפת.

סים וירטואלי- למה זה כל כך חשוב?

כל אחד רוצה לחסוך כמה שיותר מכיוון שככל שיש לך יותר כסף כך אתה יותר מאושר, כך אתה יותר נהנה מאיכות חיים וכך אתה יכול להוציא יותר ולצרוך יותר. יש המון הוצאות למשפחה ישראלית ואחת הגדולות שבהן היא הפלאפונים של המשפחה. על רקע זה עולה השאלה כיצד אפשר להוריד את עלויות הפלאפון שלנו? אם כן האם חשבתם על סים וירטואלי? מה זה בעצם סים וירטואלי?

סים לחו"ל – האם זו אופציה טובה?

הישראלים מאוד אוהבים לטוס לחו"ל בכדי לבלות ולצאת לחופשה מהנה. העניין הוא שאף ישראלי לא אוהב להוציא הרבה כסף על חופשה. בנסיעה לחו"ל אנו צריכים להוציא כסף על טיסות, אוכל ומלונות וכן גם על פלאפונים. כיום אי אפשר להסתדר בחו"ל ללא פלאפונים וזו אחת ההוצאות הגדולות ביותר בטיול בטח אם כל המשפחה נוסעת לחו"ל. אז מה אפשר לעשות? אם כן אנו מציעים לכם לעשות סים לחו"ל.

כל הנושאים

שירות ותמיכה