אודות

Map - טסים לכל העולם עם כרטיס סים לחול של 026mobile Plane - טסים עם חבילת גלישה בחול ומחוברים מיד בנחיתה

הסים הכי משתלם לאירופה פשוט להכניס למכשיר ולגלוש

סים רב פעמי ללא עלות,

משלוח עם חברת UPS תוך 2 ימי עסקים.

תמיכה טכנית בווטסאפ


האם תרצו לרכוש SIM או eSim נוסף?

 • whatsapp
 • נעים להכיר - מובייל 026


  ספק כרטיסי SIM חו"ל לנוסעים מישראל ל-27 יעדים באירופה.

   

  בעצם, אנחנו מכירים. כבר למעלה מעשור שאנחנו פועלים באירופה ומספקים לחברות סלולר ותקשורת כרטיסי SIM חו"ל שנמכרים לישראלים היוצאים לנסיעת עסקים, טיול או נופש. מי שרכשו, ועדיין רוכשים, כרטיסי SIM חו"ל מחברות ישראליות שמציעות את השירות בעצם קיבל מהן SIM שלנו כי רבות מהן נמנות על לקוחותינו.

   

  הצרכן הישראלי לא פראייר...

  כן, אמנם רכישת SIM לחו"ל מחברות אלה זולה יותר מרכישת חבילות תקשורת וגלישה מחברות הסלולר. ועדיין, המחיר שהנוסע הישראלי משלם יקר ומבנה חבילות התקשורת מורכב שלא לומר 'טריקי'.אבל העידן בו הצרכן הישראלי היה שבוי של ספקי שירותים ומוצרים מסתיים.

   

  העולם הפך לגלובלי, המידע ידוע וגלוי לכולם והישראלי שמסתובב בחו"ל, מבין שהוא משלם ביוקר למול עלויות התקשורת והגלישה שמשלם האירופאי. בדיוק כמו הפרשי המחירים המטורפים של מוצרי צריכה אחרים ואשר מעוררים תמיד את הכעס ואת השאלה – אז למה אצלנו אותו מוצר או שירות  עולה פי שלוש?

   

  כאן מובייל 026 נכנסת לתמונה

  מאחר וחברות הסלולר שמוכרות לנוסע הישראלי חבילות תקשורת חו"ל ביוקר עדיין לא הפנימו שאי אפשר לדהור על הרכבת הזו לאורך זמן, החלטנו אנחנו לקחת את העניינים לידיים והקמנו חברה ישראלית שנקראת - מובייל 026 .

   

  כן, מהיום, אנחנו מספקים כרטיסי SIM ישירות לנוסע הישראלי במחירים זולים משמעותית ומציעים חבילות תקשורת וגלישה אטרקטיביות במיוחד בעלותן, פשוטות לתפעול, ואשר נותנות מענה מושלם לכל צורך ולכל אפיון שימוש. זאת ועוד...

   

  כמו שאמרנו, אנחנו כבר מכירים,

  המאפיין של מרבית הנוסעים מישראל לחו"ל הוא הרכישה של כרטיסי SIM ברגע האחרון. וזה בסדר... כי אנחנו בעיצומו של תהליך פריסת מערך נקודות איסוף ארצי, קרוב וזמין לכל אחד ואחת בכל עת ובכל מקום. בנוסף, כבר עכשיו עומד לשירותך מערך  שירות שפועל 24/7. כל  אלה הן רק חלק מהפעילויות שאנחנו מתכננים, שוקדים על ישומן ומשקיעים בהן את מלוא המימון והמרץ. כי:

   

  המטרה שלנו להביא למהפך בתחום התקשורת לחו"ל כדי שהנוסע הישראלי יתחיל

  ליהנות ממחירי חבילות תקשורת ועלויות SIM חו"ל הזולות והמשתלמות ביותר.

  בקרוב ..


  שירות ותמיכה